Atman PF Внутрішній фільтр з регулюванням продуктивності для очищення та аерації акваріума (PF-3500)
- Бренд:Atman
- Art. No: 2515407
- Наявність:
Немає
-
2178.00 грн
Внутрішній фільтр з регулюванням продуктивності для очищення та аерації акваріума Atman PF
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Висота підйому | 290 см |
| Габарити | 115 х 140 х 360 мм |
| Модель | PF-3500 |
| Об'єм акваріуму | 400 - 700 л |
| Потужність | 72 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 3500 л/год |
| Регулювання продуктивності | з регулюванням продуктивності |
| Тип фільтру | Безшумний |
| УФ стерилізація води | без УФ-стерилізації |
