Atman AT Високоточний водонепроникний нагрівач з подвійною ізоляцією для акваріума (75 W)
- Бренд:Atman
- Art. No: 1515003
- Наявність:
Є в наявності
-
302.00 грн
Високоточний водонепроникний нагрівач з подвійною ізоляцією для акваріума Atman AT
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Габарити | 23 см |
| Модель | 75 W |
| Об'єм акваріуму | 50 - 75 л |
| Потужність | 75 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Терморегуляція | з терморегулятором |
| Тип обігрівача | Обігрівач |
