Atman AT Високоточний водонепроникний нагрівач з подвійною ізоляцією для акваріума (100 W)
- Бренд:Atman
- Art. No: 1515004
- Наявність:
Немає
-
294.00 грн
Високоточний водонепроникний нагрівач з подвійною ізоляцією для акваріума Atman AT
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Габарити | 27 см |
| Модель | 100 W |
| Об'єм акваріуму | 75 - 100 л |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Терморегуляція | з терморегулятором |
| Тип обігрівача | Обігрівач |
