Atman AT Внутрішній біофільтр без регулювання продуктивності для очищення та аерації акваріума (AT-883)
- Бренд:Atman
- Art. No: 2515513
- Наявність:
Немає
-
2484.00 грн
Внутрішній біофільтр без регулювання продуктивності для очищення та аерації акваріума Atman AT
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Висота підйому | 80 см |
| Габарити | 34 х 36,5 х 10 см |
| Модель | AT-883 |
| Об'єм акваріуму | 300 - 500 л |
| Потужність | 26 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 2000 л/год |
| Регулювання продуктивності | без регулювання продуктивності |
| Тип фільтру | Безшумний |
| УФ стерилізація води | без УФ-стерилізації |
