Atman AT-F Внутрішній фільтр з регулюванням продуктивності для очищення та аерації акваріума (AT-F302)
- Бренд:Atman
- Art. No: 2515306
- Наявність:
Немає
-
310.00 грн
Внутрішній фільтр з регулюванням продуктивності для очищення та аерації акваріума Atman AT-F
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Висота підйому | 70 см |
| Габарити | 40 х 55 х 135 мм |
| Кількість фільтруючих стаканів | 1 |
| Модель | AT-F302 |
| Об'єм акваріуму | 60 - 130 л |
| Потужність | 6,5 Вт |
| Призначення | Для прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 450 л/год |
| Регулювання продуктивності | з регулюванням продуктивності |
| Тип фільтру | Безшумний |
| УФ стерилізація води | без УФ-стерилізації |
