Atman AT-20Х Універсальний безшумний насос для прісноводних та морських акваріумів з регулюванням продуктивності (AT-203)
- Бренд:Atman
- Art. No: 2515003
- Наявність:
Є в наявності
-
770.00 грн
Універсальний безшумний насос для прісноводних та морських акваріумів з регулюванням продуктивності Atman AT-20Х
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Висота підйому | 200 см |
| Габарити | 65 х 140 х 125 мм |
| Модель | AT-203 |
| Об'єм акваріуму | 450 л |
| Потужність | 38 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 2000 л/год |
| Регулювання продуктивності | з регулюванням продуктивності |
| Тип насоса | Для прокачування |
