Atman AT-201 Універсальний безшумний насос для прісноводних та морських акваріумів (AT-201)
- Бренд:Atman
- Art. No: 2515001
- Наявність:
Є в наявності
-
385.00 грн
Універсальний безшумний насос для прісноводних та морських акваріумів Atman AT-201
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Висота підйому | 90 см |
| Габарити | 55 х 100 х 105 мм |
| Модель | AT-201 |
| Об'єм акваріуму | 150 л |
| Потужність | 15 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 650 л/год |
| Регулювання продуктивності | без регулювання продуктивності |
| Тип насоса | Для прокачування |
