BullyBillows TRI-Harness Anti-Pull Тренировочная анатомическая шлея для средних и больших собак тянущих поводок (Orange A)
- Бренд:BullyBillows
- Модель: TRI-ORANGE-A
- Наличие:
2-3 Days
- 3320.00 грн
-
2324.00 грн
- Экономия:
996.00 грн
Шлея TRI-Harness створена спільно з науковцями кафедри тваринництва Ноттінгемського Університету для середніх та великих активних собак, схильних до емоційного збудження чи потребуючих корекції поведінки. Підходить для будь-якого типу шкіри та шерсті, включно чутливої та надчутливої.
Виготовлена з гіпоалергенного еластичного матеріалу, що запобігає раптовому травмуванню собаки під час активних ігор та не обмежує природні рухи тварини. Надм’яка підкладка з неопрену та регульовані ремінці забезпечать винятковий комфорт та ідеальну посадку навіть собакам з надчутливою шкірою та шерстю. Амуніція не має жодного неприємного запаху.
Модель TRI-Harness розроблена для коригування чи формування правильної поведінки собаки без шкоди для здоров’я, виключаючи ризики колапсу трахеї, травм шиї та хребта при ривках та натягу повідця завдяки трьом ключовим точкам, одна з яких розташована спереду в області грудей й дозволяє м’яко контролювати Вашого улюбленця та забезпечує максимально комфортну прогулянку. Конструкція шлейк
| Общие | |
| Бренд | BullyBillows, United Kingdom |
| Вид шлеи | Анатомическая |
| Материал | Ripstop-нейлон |
| Обхват груди | 50 - 66 см |
| Обхват шеи | 43 - 64 см |
| Особенности амуниции | Корректирующая поведение |
| Размер | A |
| Размер породы | Средние |
| Тип амуниции | Шлейки |
| Тип шлеи | У-образная шлея |
| Цвет 1 | Оранжевый |
| Ширина | 40 мм |
