JBL CristalProfi Greenline External Зовнішній безшумний фільтр для акваріума (е902)
- Бренд:JBL
- Art. No: 58821
- Наявність:
Є в наявності
-
6571.00 грн
Зовнішній безшумний фільтр для акваріума JBL CristalProfi Greenline External
| Загальні | |
| Бренд | JBL, Germany |
| Вид | Зовнішній |
| Висота підйому | 180 см |
| Габарити | 180 х 210 х 405 мм |
| Модель | е902 |
| Об'єм акваріуму | 90 - 300 л |
| Потужність | 11 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 900 л/год |
| Регулювання продуктивності | без регулювання продуктивності |
| Тип фільтру | Безшумний |
| УФ стерилізація води | без УФ-стерилізації |
