JBL CristalProfi Greenline External Зовнішній безшумний фільтр для акваріума (е402)
- Бренд:JBL
- Art. No: 58819
- Наявність:
Немає
-
4362.00 грн
Зовнішній безшумний фільтр для акваріума JBL CristalProfi Greenline External
| Загальні | |
| Бренд | JBL, Germany |
| Вид | Зовнішній |
| Висота підйому | 120 см |
| Габарити | 180 х 210 х 284 мм |
| Модель | е402 |
| Об'єм акваріуму | 40 - 120 л |
| Потужність | 4 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 450 л/год |
| Регулювання продуктивності | без регулювання продуктивності |
| Тип фільтру | Безшумний |
| УФ стерилізація води | без УФ-стерилізації |
