JBL CristalProfi Greenline External Зовнішній безшумний фільтр для акваріума (е1502)
- Бренд:JBL
- Art. No: 58817
- Наявність:
Немає
-
9962.00 грн
Зовнішній безшумний фільтр для акваріума JBL CristalProfi Greenline External
| Загальні | |
| Бренд | JBL, Germany |
| Вид | Зовнішній |
| Висота підйому | 180 см |
| Габарити | 200 х 235 х 460 мм |
| Модель | е1502 |
| Об'єм акваріуму | 160 - 600 л |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 1400 л/год |
| Регулювання продуктивності | без регулювання продуктивності |
| Тип фільтру | Безшумний |
| УФ стерилізація води | без УФ-стерилізації |
