Atman PF Внутрішній фільтр з регулюванням продуктивності для очищення та аерації акваріума (PF-500)
- Бренд:Atman
- Art. No: 2515403
- Наявність:
Немає
-
405.00 грн
Внутрішній фільтр з регулюванням продуктивності для очищення та аерації акваріума Atman PF
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Висота підйому | 98 см |
| Габарити | 50 х 65 х 200 мм |
| Модель | PF-500 |
| Об'єм акваріуму | 100 - 180 л |
| Потужність | 9 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 730 л/год |
| Регулювання продуктивності | з регулюванням продуктивності |
| Тип фільтру | Безшумний |
| УФ стерилізація води | без УФ-стерилізації |
