Atman PF Внутрішній фільтр з регулюванням продуктивності для очищення та аерації акваріума (PF-2000)
- Бренд:Atman
- Art. No: 2515405
- Наявність:
Немає
-
1064.00 грн
Внутрішній фільтр з регулюванням продуктивності для очищення та аерації акваріума Atman PF
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Висота підйому | 220 см |
| Габарити | 90 х 100 х 285 мм |
| Модель | PF-2000 |
| Об'єм акваріуму | 300 - 450 л |
| Потужність | 35 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 2200 л/год |
| Регулювання продуктивності | з регулюванням продуктивності |
| Тип фільтру | Безшумний |
| УФ стерилізація води | без УФ-стерилізації |
