Atman AT Високоточний водонепроникний нагрівач з подвійною ізоляцією для акваріума (25 W)
- Бренд:Atman
- Art. No: 1515001
- Наявність:
Є в наявності
-
395.00 грн
Високоточний водонепроникний нагрівач з подвійною ізоляцією для акваріума Atman AT
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Габарити | 20 см |
| Модель | 25 W |
| Об'єм акваріуму | до 25 л |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Терморегуляція | з терморегулятором |
| Тип обігрівача | Обігрівач |
