Atman AT-F Внутрішній фільтр з регулюванням продуктивності для очищення та аерації акваріума (AT-F301)
- Бренд:Atman
- Art. No: 2515303
- Наявність:
Немає
-
279.00 грн
Внутрішній фільтр з регулюванням продуктивності для очищення та аерації акваріума Atman AT-F
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Висота підйому | 50 см |
| Габарити | 40 х 35 х 135 мм |
| Кількість фільтруючих стаканів | 1 |
| Модель | AT-F301 |
| Об'єм акваріуму | 30 - 60 л |
| Потужність | 2,5 Вт |
| Призначення | Для прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 230 л/год |
| Регулювання продуктивності | з регулюванням продуктивності |
| Тип фільтру | Безшумний |
| УФ стерилізація води | без УФ-стерилізації |
