Atman AT-F Внутрішній фільтр без регулювання продуктивності для очищення та аерації акваріума (AT-F202)
- Бренд:Atman
- Art. No: 2515202
- Наявність:
Немає
-
679.00 грн
Внутрішній фільтр без регулювання продуктивності для очищення та аерації акваріума Atman AT-F
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Висота підйому | 130 см |
| Габарити | 65 х 125 х 290 мм |
| Кількість фільтруючих стаканів | 2 |
| Модель | AT-F202 |
| Об'єм акваріуму | 200 - 350 л |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Для прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 1200 л/год |
| Регулювання продуктивності | без регулювання продуктивності |
| Тип фільтру | Безшумний |
| УФ стерилізація води | без УФ-стерилізації |
