Atman AT-F Внутрішній фільтр без регулювання продуктивності для очищення та аерації акваріума (AT-F101)
- Бренд:Atman
- Art. No: 2515101
- Наявність:
Немає
-
320.00 грн
Внутрішній фільтр без регулювання продуктивності для очищення та аерації акваріума Atman AT-F
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Висота підйому | 60 см |
| Габарити | 45 х 70 х 150 мм |
| Кількість фільтруючих стаканів | 1 |
| Модель | AT-F101 |
| Об'єм акваріуму | до 70 л |
| Потужність | 5 Вт |
| Призначення | Для прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 350 л/год |
| Регулювання продуктивності | без регулювання продуктивності |
| Тип фільтру | Безшумний |
| УФ стерилізація води | без УФ-стерилізації |
