Atman AT-20Х Універсальний безшумний насос для прісноводних та морських акваріумів з регулюванням продуктивності (AT-202)
- Бренд:Atman
- Art. No: 2515002
- Наявність:
Є в наявності
-
480.00 грн
Універсальний безшумний насос для прісноводних та морських акваріумів з регулюванням продуктивності Atman AT-20Х
| Загальні | |
| Бренд | Atman, China |
| Вид | Внутрішній |
| Висота підйому | 130 см |
| Габарити | 60 х 125 х 110 мм |
| Модель | AT-202 |
| Об'єм акваріуму | 300 л |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Для морських та прісноводних акваріумів |
| Продуктивність | 1200 л/год |
| Регулювання продуктивності | з регулюванням продуктивності |
| Тип насоса | Для прокачування |
